Animace 6

Animace 7

Animace 1

Animace 2

Animace 3

Animace 5

Párty vybavení

Aby vaše akce byla dokonalá, půjčíme vám na ni vše, co potřebujete. Od židlí, stolů až po nejrůznější dekorace. U nás se nemusíte zdlouhavě prodírat nabídkou. Popište nám vaši událost a my vám vymyslíme kompletní návrh společně s vybavením k zapůjčení. Každý kousek udržujeme v perfektním stavu, jako bysme ho právě koupili. Kdykoliv si ho půjčíte, bude jako nový.


Vybavení v luxusu

Saténové ubrusy, měkkoučké židle s potahy a hebké koberce. To je jen začátek toho, co všechno na vaši akci zajistíme. Veškerý nábytek a dekorace přivezeme a naaranžujeme do krásného celku. Záleží nám, abychom splnili vaši představu o luxusu.

Vybavení na párty

Půjčíme vám veškerý nábytek a dekorace, na které si vzpomenete. Půjčujeme pivní sety, různé stoly a židle z mnoha materiálů, díky čemuž si vyberete přesně to, co se vám na akci hodí nejvíc. Protože jsou párty o zábavě, postavíme na ni pódium pro účinkující a parket pro hosty. Napište nám, jakou událost plánujete a jaké vybavení na ni chcete.


Vybavení na oficiální akce

Když pořádáte událost, na které vám hodně záleží, jak důležitá je pro vás spolehlivost dodavatele? Garantujeme vám 100% dodávku všeho, na čem se domluvíme. Disponujeme širokou osvětlovací a zvukovou technikou, kompletním vybavením i zázemím pro hosty. Obraťte se na nás s vaší představou a my vám dáme konkrétní návrh řešení včetně cenové nabídky.

 

Nezávazně objednat 

 

©2017, soundhire.cz | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek