Animace 6

Animace 7

Animace 1

Animace 2

Animace 3

Animace 5

Společenské akce

V.I.P. akce

V našem životě jsou důležité události, které chceme mít dokonalé. My vám tu dokonalost pomůžeme vytvořit. Venku pro vás postavíme luxusní stany s klimatizací i večerním vyhříváním. Ve spolupráci s předními designéry vybavíme interiér do nejpromyšlenějších detailů. Špičkové ozvučení a nádherné nasvícení jsou samozřejmostí. Co ještě můžeme pro vaši VIP akci udělat?

 

Zajistit VIP akci

 

Akce na klíč

Jste v situaci, kdy chcete udělat skvělou akci, ale nevíte čím začít? Přenechte vaše starosti nám a napište nám, co všechno potřebujete. Díky stovkám provedených akcí na klíč víme, jak co zařídit a s kým spolupracovat. Máte tak jistotu, že vše bude kompletně zařízené a včas hotové. O průběhu realizace vás budeme informovat, abyste měli nad vším kontrolu. Zajistíme prostory, vybavení, kompletní techniku, občerstvení i personál.

Zajistit akci na klíč


Festivaly

Jsme specialisté na světelnou a zvukovou produkci českých i zahraničních festivalů. Až dvěma tisícům návštěvníků zprostředkujeme jedinečný hudební zážitek s technikou KV2 a úctyhodným akustickým tlakem 139 dB. O světelnou show se postarají moderní robotické hlavy, velkoplošné LED televize a další projekční systémy, které máme v nabídce. Spolehlivě se postaráme o komfortní zázemí pro účinkující i návštěvníky. Kontaktujte nás a řekněme si víc.

 

Zajistit festivalFilmová natáčení

Zajišťováním filmových natáčení jsme začínali a rádi zajistíme i to vaše. Pomůžeme vám s dopravou, celkovou logistikou a kompletním zázemím, tzv. base campem. Půjčíme vám zvukovou i světelnou techniku, kterou budete na place potřebovat. Po celou dobu natáčení budeme pečovat o komfort vašeho týmu. V našich pohodlných stanech je každý hvězdou.
Co všechno pro natáčení chcete zajistit?

 

Zajistit filmové natáčení

 

 

 

Napište nám

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

©2017, soundhire.cz | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek