Animace 6

Animace 7

Animace 1

Animace 2

Animace 3

Animace 5

Mobilní topení a klimatizace


Mobilní topení

Připravte se na zimu, případně na jakékoliv počasí. Pojistěte se topidly, která vás zahřejí. Půjčíme vám teplovzdušné agregáty, které vyhřejí malé stany i velké objekty. O teplo se postarají tichá plynová či elektrická topidla nebo silná naftová topidla pro velké objekty.

 

Elektrická topidla

Plynová topidla

Naftová topidla

Jsou mobilní, takže se dají snadno přenášet. Díky praktickým madlům je dáte tam, kam zrovna potřebujete. Výhodou elektrických topidel je jejich okamžitá výhřevnost při zapnutí.

Představují tichý a zároveň účinný způsob vytápění středně velkých objektů. Plynová topidla mají oproti elektrickým nižší náklady na vytápění. Skvěle se hodí na vytopení větších párty stanů.

Půjčujeme vysoce výhřevná naftová topidla s nepřímým spalováním, která jsou speciálně navržená do uzavřených prostor. Do vytápěného prostoru proudí jen čistý, ohřátý vzduch.

     

 

Půjčit topení

 Mobilní klimatizace


Užijte si vaší akci s příjemným a svěžím vzduchem. Půjčte si od nás mobilní klimatizace a buďte v suchu. Klimatizace zajistí ochlazení všude tam kde je potřeba, třeba v párty stanu. Mobilní klimatizace se nijak nemontují, jsou jednoduše posuvné a snadné na ovládání.Proč si půjčit mobilní klimatizaci?

Běží ihned

Příjemně ochladí

Teplota tak akorát

Nemusí se nic zapojovat.
Jednoduše je zapnete a hned fungují. 
Díky klimatizaci vám bude
příjemně i v největších vedrech.
Klimatizace automaticky udržují
teplotu podle vašich přání.

 

Půjčit klimatizaci

 

Napište nám

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

©2017, soundhire.cz | Webdesign: IR-webdesign, tvorba webových stránek